XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Jutro, 13 sierpnia zapraszamy na kolejne NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 20.00.

2. We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.

3. W środę, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i święto narodowe. Msze święte będą jak w każdą niedzielę. W czasie każdej Mszy nastąpi poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. W tym dniu odpust przeżywa parafia Małastów - suma o godz. 11.00.

4. Sanktuarium Matki Bożej Wniebowziętej w Lipinkach zaprasza na odpust. Program znajduje się na tablicy ogłoszeń.

5. W czwartek zapraszamy na nowennę do św. Andrzeja Boboli, natomiast w piątek na nowennę do Matki Bożej Bolesnej.

6. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na potrzeby Parafii.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie porządku w kościele i kwiaty. Na kolejny tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku - ul. Kopernika - blok nr 6 m. 1 - 30.

8. Pamiętajmy o lekturze katolickiej prasy:

Dziś w GOŚCIU NIEDZIELNYM o tym, w co wierzy Kościół w sprawie śmierci Maryi i na czym polegało wniebowzięcie;

W NIEDZIELI tematem numeru jest: „Pamiętamy o bohaterach”;

ŹRÓDŁO pisze: „co wiemy o Wniebowziętej?”

Tematem miesięcznika CUDA I ŁASKI BOŻE jest postać św. Maksymiliana Kolbe. O zapoznanie się z tym tematem prosimy kandydatów do bierzmowania.

Jet też magazyn MOJA RODZINA.

9. W ostatnim tygodniu zmarli: śp. Krzysztof PISKORZ z ul. Słonecznej i śp. Piotr KROK z ul. Pułaskiego (pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00). Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu … .