Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego wyznajemy wiarę, że Pan Jezus wstąpił do nieba, by przygotować dla nas miejsce i tam na nas wszystkich oczekuje.

2. Po Mszach św. ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć dzieła ewangelizacyjne prowadzone przez dzisiejszego kaznodzieję - ks. Kazimierza - w parafii Sokal na Ukrainie.

3. W dniu dzisiejszym w ramach VIII Gorlickiego Dnia Osób Niepełnosprawnych na obiektach Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 w Gorlicach przy ulicy Krakowskiej odbędzie się piknik integracyjny. Burmistrz Miasta serdecznie  zaprasza wszystkich mieszkańców, a w szczególności rodziny z dziećmi.

4. W środę święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych.

5. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie Róż Rodziców.

6. W pierwszy piątek miesiąca możliwość spowiedzi od godz. 15.00, a dodatkowa Msza św. o godz. 16.00.

7. W sobotę odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00. Nabożeństwo  pierwszej soboty miesiąca o godz. 17.30.

8. W sobotę, 3 czerwca 2017 r. o godz. 10.00 w katedrze rzeszowskiej odbędą się święcenia kapłańskie diakonów diecezji rzeszowskiej. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

9. Księża Saletyni zapraszają na odpust sanktuaryjny do Kobylanki, który rozpocznie się w piątek, 2 czerwca. Szczegółowy program na tablicy ogłoszeń.

10. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego.

11. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia wczorajszej uroczystości święceń diakonatu.

12. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie porządku w kościele i kwiaty. Na kolejny tydzień prosimy o ofiary na ten cel mieszkańców ul. Kopernika - blok nr 5

13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej..

Tematem Niedzieli jest Lednica,

W Gościu niedzielnym: przeczytamy: „czego mogą nas nauczyć mali mistycy z Fatimy - Hiacynta i Franciszek?

Źródło przybliża Wniebowstąpienie jako drogowskaz,

Tematem Naszej Arkijest cud eucharystyczny w Sokółce,

Dla dzieci jest Ola i Jaś, a dla młodzieży Droga.